fbpx

Bajkowe portrety dzieci w świątecznej scenerii

Dlaczego obchodzisz święta? Niezależnie od tego, czy powodem jest tradycja, czy religia, wszystkie mamy jeden wspólny powód – spędzić czas z bliskimi. Wśród bożonarodzeniowych życzeń te, które najczęściej składam, to „ciepłych i rodzinnych świąt”. Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Poniżej znajdziesz kilka moich rad, jak to osiągnąć.

 

Jeśli tak jak ja:

  • lubisz mieć zaplanowane
  • uważasz rodzinę za najwyższą wartość w życiu
  • lubisz najlepsze rzeczy i nie zadowalasz się byle czym
  • szanujesz swój czas
  • szanujesz siebie
  • wiesz, czego chcesz

powinnaś przeczytać ten artykuł do końca.

5 złotych rad jak przejąć kontrolę nad świętami

Zaplanuj to, co musisz zrobić

Dzięki prostej liście, Twoja głowa odpocznie od magazynowania informacji o tym, co jeszcze jest do zrobienia. Wszystkie zadania możesz wręcz rozpisać na dni. Dzięki temu ostatnie doby przed Wigilią spędzisz kontrolując świąteczną gorączkę.

Zrób wcześniej to, co możesz

Jeśli wierzysz, że Bóg przychodzi tylko do tych, które mają czyste okna, to je umyj. Nie musisz jednak, robić tego w Wigilię. Pierwszą gwiazdkę dojrzysz nawet wtedy, kiedy okna umyjesz tydzień lub miesiąc wcześniej. Podobnie zakupy. Jak często trafiałaś na przebrany towar? Ile razy biegałaś od sklepu do sklepu, żeby kupić sobie czy dzieciom ubranie pasujące na wigilijną kolację?

Daj prezenty od serca

A nie dlatego, że wypada. Słodycze, biżuteria, książki – to wszystko jest bardzo miłe, ale prawdziwe ciepło rozlewa się po sercu, kiedy widzisz, że ktoś ma łzy w oczach, dziękując Ci za prezent, który wybrałaś. Najprostszym przykładem są zdjęcia wnuków podarowane dziadkom.

Poświęć bliskim swój czas

Bo czas to najcenniejsze, co masz. Wspólne pieczenie ciast z mamą, wspólny wypad na łyżwy z mężem i dziećmi, zamiast „idźcie sami, mam jeszcze sporo do zrobienia”.

Poświęć czas sobie

Uwierz mi, że półgodzinna kąpiel w olejkach z kieliszkiem tego, co najbardziej lubisz pić, naprawdę nie sprawi, że Twój dom spłonie ogniem piekielnym  za Twoje lenistwo. A i Ty sama lepiej się poczujesz, nie warcząc na domowników.

Cześć!

To ja, kobieta taka jak Ty. Nieidealna, ale dążąca do perfekcji. Matka, businesswoman, kumpela, pragnąca wycisnąć z życia, ile się da.

Mam na imię Agnieszka i jako Twój fotograf, tworzę ten magiczny świat zdjęciami niczym z bajek. Kolorowy, tajemniczy, na granicy rzeczywistości. Uważam, że codzienność bywa nieco szara i zasługuje na szczyptę brokatu.

Już dziś zapraszam na

Mini Sesje Świąteczne

21-22 listopada

Teraz zapewne nie wierzysz w to, że ta sesja to ważne wydarzenie w życiu Twojej rodziny, ale ze zdjęciami dzieci jest jak z ubezpieczeniem – naprawdę doceniamy je dopiero wtedy, kiedy jest potrzebne. Podobnie jest ze zdjęciami. Kiedy Twoje dzieci wyfruną z gniazda, a Tobie zostaną tylko puste pokoje, powiedz… czy chciałabyś móc wrócić do tych chwil, kiedy Twoje dziecko wciąż chciało się przytulać i pozwalało głaskać po głowie..? Rezerwując sesję już teraz:

unikniesz świątecznej gorączki

W gąszczu zadań związanych z przygotowaniem świąt będziesz mogła poświęcić swój czas bliskim, a nie tracić go na szukanie sesji i strojów dla dzieci, pasujących do stylizacji.

zapewnisz sobie możliwość spokojnego zaplanowania prezentów

Prezentów, które sprawią prawdziwą radość, takich jak przygotowanie obrazów ze zdjęciami wnuków dla dziadków czy zakup vouchera prezentowego w okazyjnej cenie (tylko dla osób, które przyjdą na sesję).

wybierzesz to, co najlepsze

Miejsca na mini sesje świąteczne rezerwują się bardzo szybko. Decyzja podjęta odpowiednio wcześnie zapewni Ci miejsce na sesji oferowanej przeze mnie.

Gorąco polecam współpracę z Panią Agnieszką. Dzieci bawiły się świetnie, mimo iż na początku podchodziły do tego dość sceptycznie, jednak stworzona atmosfera i podejście do dzieci Pani Agnieszki rozbudziły w nich nieoczekiwane efekty. Każdego dnia z przyjemnością wracam do tamtych cudownie uwiecznionych chwil 😉

Monika Wącek-Krysiak

Czy można na niespelna 3 tygodnie przed porodem mieć niezapomnianą sesję brzuszkową?! Oczywiście, ale tylko z Agnieszką!!! To była niesamowita sesja, a Agnieszka zadbała o wspaniałą i nieskrepowaną atmosferę podczas zdjęć, że o zjawiskowych sukniach nie wspomnę. Efekt sesji zaskoczył i mnie i partnera – zdjęcia są przepiękne, tak samo jak wspomnienia. Gorąco i serdecznie polecam!!!

Katarzyna Zyra

Serdecznie polecam!!! Sesja wykonana profesjonalnie, piękne efekty Do tego Agnieszka jest sympatyczną i ciepłą osobą, bardzo pomysłową, więc dzieci szybko podjęły współpracę przed obiektywem

Katarzyna Bożewicz

Czy 20-30 min to nie za mało?

Sesja to intensywne przeżycie, ale niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest żywym srebrem czy raczej spokojnym dzieciątkiem, ja zawsze dostosowuję swoje zachowanie do potrzeb dziecka. Moje doświadczenie pokazuje, że 20-30 min to wystarczający czas na wybraną liczbę ujęć. O ile się nie spóźnisz 😉

Co, jeśli w dzień sesji dziecko zachoruje?

Świąteczne mini sesje to wyjątkowa sceneria przygotowana specjalnie dla Was na jeden weekend w roku. Jeśli dziecko gorzej się poczuje, sesja z ww. powodu nie może być przełożona.

Jakie ujęcia są objęte pakietem?

Sceneria będzie przygotowana dla najmniejszych bohaterów, tj. dla dzieci, które co najmniej samodzielnie i stabilnie siedzą do wzrostu 1,50 m.

Co, jeśli się spóźnię?

Mini sesje to logistyczny majstersztyk w moim wykonaniu. Jeśli z przyczyn losowych spóźnisz się na sesję, czas przeznaczony na zdjęcia Twojego dziecka będzie skrócony, aby uszanować czas sesji następnych Klientów.

Jak szybko otrzymam zdjęcia?

Najpóźniej dzień po sesji otrzymasz ode mnie link do zahasłowanej galerii z nieobrobionymi zdjęciami do wyboru. Zdjęcia cyfrowe będą gotowe w ciągu 10 dni roboczych od momentu wybrania przez Ciebie ujęć. W przypadku odbitek, albumów, obrazów i kartek pocztowych czas ten będzie zależny od możliwości przerobowych drukarni, ale pamiątki będą gotowe na tyle szybko, żebyś zdążyła uczcić święta.

Copyright Agnieszka Panek Fotografia 2019