fbpx

Sesja ciążowa

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Sesję najlepiej wykonać w okolicach 7-8 miesiąca, kiedy brzuszek jest odpowiednio duży i możemy go ładnie wyeksponować. Najważniejsze jest jednak Twoje samopoczucie, które powinno wskazać najlepszy czas na sesję. Dlatego jeśli obawiasz się, że możesz nabrać nieco wody albo powoli zaczyna boleć Cię kręgosłup, nie odciągaj zanadto w czasie sesji. Ma to być dla Ciebie przede wszystkim miłe przeżycie.

Jak wcześnie należy zarezerwować sesję ciążową ?

Sesję najlepiej zarezerwować ok. 4 tygodnie przed terminem, który wybrałaś jako idealny dla siebie. Daje nam to odpowiednio dużo czasu na omówienie wizji sesji, wymarzonych kadrów i dodatków potrzebnych do uzyskania najpiękniejszego efektu.

Gdzie odbywa się sesja ciążowa?

Sesja może odbyć się w moim domowym studio, w plenerze albo w obu tych miejscach. Ogranicza nas jedynie czas przewidziany na sesję w zależności od pakietu i Twoje samopoczucie.

Ile czasu trwa sesja ciążowa?

Sesja ciążowa trwa między 1,5 a 2 godziny w zależności od pakietu.

Jak przygotować się do sesji?

Każda sesja poprzedzona jest rozmową, podczas której omawiamy wizję sesji, czego powinnaś się po niej spodziewać oraz jak się do niej przygotować, żeby było to przyjemne przeżycie. Zdjęcia to finalny efekt atmosfery, którą zbudujemy razem na sesji.

Czy muszę mieć własne stylizacje i dodatki do zdjęć ciążowych?

Zapewniam suknie do sesji plenerowych i studyjnych. Bieliznę i inne stroje należy przywieźć ze sobą.

Czy makijaż i fryzura do sesji są zapewnione?

Współpracuję z makijażystką i stylistką fryzur, która sprawi, że podczas sesji będziesz czuła się jak bogini. Usługa płatna dodatkowo 300 zł.

Czy w sesji ciążowej może uczestniczyć ktoś jeszcze?

Każda sesja ciążowa obejmuje kadry z partnerem i starszym rodzeństwem. Każda sesja to na swój sposób intymne przeżycie, dlatego odradzam obecność innych osób, które mogą Cię peszyć lub rozpraszać.

W jakim czasie po sesji dostanę gotowe zdjęcia?

W ciągu 14 dni roboczych przekazuję Ci gotowe obrobione zdjęcia, które wybierasz samodzielnie.  Czas potrzebny do wykonania albumów wymaga kolejnych 10 dni roboczych.